Rodičovské česko-slovenské stretnutie v decembri bude 3.12.2022

Milí rodičia,

rodičovské stretnutie v  decembri bude 3.12.2022, v telocvični školy na ul.  Scherrera č.40, Piešťany. Zostáva nutnosť prezuviek, resp. návleky sú k dispozícii na mieste, telocvičňa je len temperovaná, je vhodné sa teplo obliecť, prípadne si vziať deku.

Začíname o 10,00 hod – dopoludnia modlitby a príhovor zo slovenského cenakolského domu, popoludní katechéza otca Ireneja, sv. omša  zo soboty, nie vigílna – nemá platnosť na nedeľu. Svedectvá podľa  časových možností. 

Na tomto  stretnutí sa  odovzdávali  vianočné  balíčky – ZMENA – priniesť  vianočné balíčky iba rodičia, ktorí majú synov v slovenskom dome. Pre ostatné deti v Komunite je potrebné, aby rodičia poslali vianočné  balíčky poštou, ak  si nie ste  istí adresou  obráťte sa na slovenský dom.

Zoznam odporúčaných vecí vianočného balíčku pre chlapcov a dievčatá v Komunite Cenacolo:

Ponožky, spodná bielizeň, zimná pracovná obuv, veci osobnej hygieny, čapica, rukavice, šál, pre chlapcov žiletky, dezodorant.

        Nie všetci rodičia chcú, alebo môžu ísť na stretnutie s komunitou, ale balíček by chceli poslať. Prosím preto, aby ste riadne zabalené balíky označené menom dieťaťa, adresou domu a menom krajiny odoslali poštou.

 Prosím vás nekupujte si svoje deti za cukríky, klobásy a pod.  Ak môžete poslať  takýchto vecí toľko, aby bolo pre celý dom, kde vaša dcéra, alebo syn je, je to v poriadku. Sólo darček, iba pre vaše dieťa nie.