Májové dvojdňové stretnutie Nitra

Cenacolskí  rodičia, priatelia Komunity, po  minuloročnom úspechu  dvojdňového stretnutia v Nitre je  blízko čas  kedy sa  znovu  stretneme –  4.5.a 5.5.2024 v Nitre na Kalvárii, kde sa  konajú naše sobotňajšie stretnutia. Program je  predbežne  takmer  rovnaký  ako minulý rok, ešte  ho upresníme  na stránke. Teraz k organizácii –  ubytovanie je  znovu v  misijnom dome zo  soboty na nedeľu, na  1  noc je cena 15 eur. Ak by  niekto zo vzdialenejších miest  chcel ubytovanie aj z piatku do soboty cena je tá istá, je  to potrebné nahlásiť  organizátorom –  Aška a Eugen  Guldanovci z  Nitry. Obedy  v jednoduchosti, ale dostatočne  sýte a chutné budú  v jedálni  v  budove, kde  bude stretnutie, cena za jeden  obed  je  7 eur. 

Večere a  raňajky  budeme  mať  vo vlastnej réžii ako  aj minulý rok,  preto prosíme  o  prinesenie  slaných  a sladkých  chuťoviek, aby sme sa spolu  nasýtili.

Na vydavky spojené so  stretnutím bude na mieste stretnutia  vyberané 5  eur  na osobu, od  ubytovaných aj od neubytovaných účastníkov- jeden  poplatok  za  obidva dni. Týmto sa naklady na sálu a ostatné záležitosti rozrátajú  medzi  nás všetkých zúčastnených.

Mail na prihlasenie: aguldanova@centrum.sk

Účet na zaplatenie: SK64 5600 0000 0051 2491 1001.

Myslime na toto naše stretnutie  v modlitbách, aby sme  znovu vytvorili spoločenstvo, ktoré bude  povzbudením pre  nás  všetkých, aby sme sa stali  svetlom sveta a soľou zeme, ako chcela Mama Elvíra.